.

Robinson Crusoe - Przygoda na Przeklętej Wyspie EDYCJA GRA ROKU

Będziecie budować szalas, palisadę, bronie, będziecie tworzyć przedmioty, będziecie starać się robić co w waszej mocy, by… by przetrwać. Edycja GRA ROKU

Versand in 24h
139,90 zł
Quantity:

Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie to nowa wielka gra Portalu. Tym razem zabieramy grupę rozbitków na bezludną wyspę i rzucamy was w wir niezwykłych przygód! Będziecie tworzyć przedmioty, budować szałas, palisadę, bronie, będziecie musieli zrobić wszystko by... by przetrwać. Musicie szukać pożywienia, walczyć z groźnymi bestiami i chronić się przed złośliwą pogodą.

 

Stań w roli jednego z czterech członków załogi statku (żołnierza, odkrywcy, kucharza lub stolarza) i stań oko w oko z przygodą! Przedyskutujcie plan działania, użyjcie zdolności by pomóc kompanom i zacznijcie działać!

 

Odkrywajcie sekrety wyspy. Szukajcie skarbów. Realizujcie cele jednego z sześciu wciągających scenariuszy. Zacznijcie przygodę od budowy i podpalenia stosu drewna by wezwać ratunek, a następnie przejdźcie do następnych zadań. Zostańcie tropicielami skarbów na wyspie pełnej wulkanów. Stańcie się egzorcystami na przeklętej wyspie. Zostańcie ratownikami i ocalcie przepiękną damę, która czeka na pomoc na samotnej skale dalece od brzegu...

 

Daj się porwać szaleńczej przygodzie!

Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie to wciągająca gra kooperacyjna, która na nowo ożywi młodzieńcze marzenia, rozpali wspomnienia z lektury powieści Juliusza Verne’a czy Daniela Defoe. Proste zasady porwą was w wir fascynującej przygody i wkomponują się w intrygujący temat powieści.

 

Przygotuj się na kolejne doznania pełne przygód od Wydawnictwa Portal!

 

Edycja GRA ROKU - zmiany i nowości: - unikatowe elementy drewniane: drewno, skóra, pożywienie, niepsujące się pożywienie - naklejki na piony graczy, - dodatkowy, 7. scenariusz - King Kong, - tekturowe karty Postaci, - odświeżona szata graficzna scenariuszy, - zmieniony wygląd znacznika Pierwszego Gracza, - nowe żetony Wora i Kosza dla wygodniejszej gry.

 

Zawartość pudełka:

  • 90 kat Przygód
  • 70 kart Wydarzeń
  • 52 karty Tajemnic
  • 12 specjalnych kości
  • 7 różnych scenariuszy
  • zestaw drewnianych i plastikowych kości
  • talia Bestii
  • karty Przedmiotów
0

Technische Daten

Wiek
od 10 lat
Liczba graczy
1-4
Czas gry
ponad 75 min

Besondere Bestellnummern

Neuer Artikel

Die gekauften Spiele werden am selben oder am nächsten Werktag ab dem Datum der Bestellung (Bezahlung) der Bestellung versandt (es sei denn, für ein bestimmtes Produkt wird eine andere Lieferzeit angegeben).

 

Um die Ausführung von Aufträgen zu beschleunigen, senden Sie bitte eine Bestätigung der Überweisung.

 

Ungefähre Lieferzeit (Polen):

Inpost Courier - 1-2 Werktag

Inpost Paczkomaty - 1-2 Werktag

 

 

Ungefähre Lieferzeit (im Ausland):

DPD Courier - 2-5 Werktag (abhängig vom Land)

 

 

Kontonummer für Zahlungen für Bestellungen:

Konto für Zahlungen in EUR:

IBAN PL08 1140 2004 0000 3512 1251 1517

 

Konto für Zahlungen in PLN:

79 1910 1048 2213 6280 1476 0001

 

Versandkosten

Versandkosten (in EU):

DPD Courier - 50 zł für ein Paket bis 10 kg (für die meisten Länder)

Beachtung!

Auf Anfrage können wir dem Versand neue Länder hinzufügen und den Versandpreis dafür angeben.

 

Versandkosten (in Polen):

Inpost Paczkomaty - 17,90 zł

Inpost Courier - 17,90 zł

Inpost Courier (Nachnahme) - 19,90 zł

Beachtung!

Für Bestellungen über 500 PLN und Prepaid-Versand in Polen ist KOSTENLOS.

Ilona
12.09.2019

mega gra

Przede wszystkim Robinson Crusoe przyciąga uwagę swoim solidnym wykonaniem. Co więcej, gra charakteryzuje się wyjątkowym klimatem, a także możliwością grania w pojedynkę, co dość rzadko zdarza się w planszówkach. Instrukcja bardzo czytalenia, po opanowaniu wszystkich zasad rozgrywka staje się czystą przyjemnością.

Weronika Janicka
09.03.2016

Jest to kolejna gra planszowa w którą gram. Jak dla mnie i mojego partnera ideał :) Polecam każdemu kto lubi gry kooperacyjne. Dzisiaj przyszedł mi dodatek do niej i już nie mogę się doczekać, aby zagrać. Plus też dla sklepu. Wysyłka błyskawiczna :D

Write your review!

Ähnliche Produkte