.

5 Sekund

Gra, w której szybko myślisz i szybko mówisz!

Oczekiwanie na dostawę
84,90 zł
Quantity:


Lubisz adrenalinę? Polubisz 5 sekund! Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz.

 

Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy na pewno udzieliłeś poprawnych odpowiedzi – nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią! Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.

 

Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie lub przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia – jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz znajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, że będziesz się świetnie bawić!

 

Możliwość rozgrywki bez planszy! Grę poleca "Czwórka" Polskiego Radia.

 

Zawartość pudełka:

  • 372 karty z pytaniami (744 pytania)
  • 6 kart „Następny”
  • 6 kart „Zmiana”
  • 6 pionków
  • Specjalny czasomierz
  • Plansza
  • Instrukcja
0

Technische Daten

Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
3-6
Czas gry
od 20 do 45 min

Besondere Bestellnummern

Neuer Artikel

Die gekauften Spiele werden am selben oder am nächsten Werktag ab dem Datum der Bestellung (Bezahlung) der Bestellung versandt (es sei denn, für ein bestimmtes Produkt wird eine andere Lieferzeit angegeben).

 

Um die Ausführung von Aufträgen zu beschleunigen, senden Sie bitte eine Bestätigung der Überweisung.

 

Ungefähre Lieferzeit (Polen):

Inpost Courier - 1-2 Werktag

Inpost Paczkomaty - 1-2 Werktag

 

 

Ungefähre Lieferzeit (im Ausland):

DPD Courier - 2-5 Werktag (abhängig vom Land)

 

 

Kontonummer für Zahlungen für Bestellungen:

Konto für Zahlungen in EUR:

IBAN PL08 1140 2004 0000 3512 1251 1517

 

Konto für Zahlungen in PLN:

79 1910 1048 2213 6280 1476 0001

 

Versandkosten

Versandkosten (in EU):

DPD Courier - 50 zł für ein Paket bis 10 kg (für die meisten Länder)

Beachtung!

Auf Anfrage können wir dem Versand neue Länder hinzufügen und den Versandpreis dafür angeben.

 

Versandkosten (in Polen):

Inpost Paczkomaty - 9,90 zł

Inpost Courier - 11,90 zł

Inpost Courier (Nachnahme) - 18,90 zł

Beachtung!

Für Bestellungen über 400 PLN und Prepaid-Versand in Polen ist KOSTENLOS.

Beata
10.08.2016

świetna planszówka

Co prawda 5 sekund to jedna z niewielu gier jakie posiadam, ale naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Mega zabawna gra, dużo śmiechu i interakcji między graczami. W dodatku z tak prostymi zasadami w planszówkach już dawno się nie spotkałam. Sprawdzi się idealnie podczas każdej okazji, czy rodzinnej, czy z przyjaciółmi.

Ilona
02.08.2016

najfajniejsza

Jedna z ulubionych gier imprezowych na mojej półce ;) Praktycznie każdy wieczór spędzony w gronie przyjaciół kończy się partyjką w 5 sekund. Zabawa jest naprawdę przednia. Polecam grę i zakupy w Basanti – paczka dotarła do mnie bez żadnych problemów, ekspresowo.

Karol
17.07.2016

10

Mimo prostych zasad 5 sekund jest bardzo ciekawe. Jak szukacie prostego i przyjemnego sposobu na spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi to ta pozycja będzie idealna. Porządne wykonanie, nieskomplikowane zasady, wciagająca rozgrywka.

Lidia
01.07.2016

5 sekund to gra bardzo losowa, ale za to lekka i przyjemna. Nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy, żeby odpowiedź na wylosowane pytania. Fajny pomysł na konstruktywne spędzenie czasu z rodziną, czy też znajomymi.

Adek
24.06.2016

pozytywna

Bardzo sympatyczna gra, oprócz kart z pytaniami są też karte, którymi możemy zmieniać ruchy swoje lub innych graczy. 5 sekund gości u mnie najczęsciej podczas większych spotkań rodzinnych. Super gra się właśnie w większym gronie. <br />

Fiona
12.06.2016

super gra

Bardzo sympatyczna gra, która wymaga szybkiego myślenia. Niezależnie od wieku, zapewni dużo zabawy :) W większej paczce znajomych gra się rewelacyjnie. Plansza i karty są solidnie wykonane, według mnie 5 sekund warte jest swojej ceny.

Kasia
01.06.2016

Im więcej osób tym ciekawsza rozgrywka. 5 sekund dostarcza przede wszystkim dużo śmiechu i radości. Gra albo na imprezę, albo jako rozgrzewka przed cięższymi i bardziej wymagającymi tytułami. Jako pomysł na prezent również sie sprawdzi.

Sarka
24.05.2016

na imprezkę

Według mnie 5 sekund to idealna gra imprezowa. Pytania mają zróżnicowany stopień trudności, więc nigdy nie wiemy na co się trafi. Nie trzeba długo czekać na swoją rundę. Nowym zawodnikom zasady wytłumaczy się w mig.

Julka
08.05.2016

sympatyczna

W ciągu 5 sekund musicie zgadnąć trzy rzeczy, z kategorii którą wylosujecie. Gra nie jest trudna, ale jak patrzy się na upływający czas to czasami bywa ciężko zebrać myśli :p Zabawa jest naprawdę super, gra nie jest jest monotonna.

Julka
16.04.2016

sympatyczna

W ciągu 5 sekund musicie zgadnąć trzy rzeczy, z kategorii którą wylosujecie. Gra nie jest trudna, ale jak patrzy się na upływający czas to czasami bywa ciężko zebrać myśli :p Zabawa jest naprawdę super, gra nie jest jest monotonna.

Mikez
05.04.2016

super zabawa

Jest adrenalina jest i zabawa. 5 sekund to gra idealna na imprezę. Zasady tłuamczy się mniej niż 5 minut, w dodatku jest szybka i dynamiczna. Presja czasu trzyma zdecydowanie w napięciu. Bawię się przy niej świetnie.

Write your review!

Ähnliche Produkte