.

Battlestar Galactica:Pegasus

Dodatek do genialnej gry.

Wysyłka 24h
128,00 zł
Liczba:

Pegasus to kolejny dodatek do gry Battlestar Galactica uzupełniający grę o nowe karty Kworum, Lojalności, Kryzysów, Super kryzysów oraz Punktów docelowych. Dodatkowo sporo całkowicie nowych elementów.
 

W opakowaniu pojawiają się dwie nowe plansze z których możemy korzystać jednocześnie:

  • Pegasusa - pozwalająca skorzystać z siły ognia tego okrętu, wyrzucić inną postać przez śluzę, ułatwi przygotowania do skoków FTL
  • Nowej Caprici - umożliwiająca wzięcie udziału w cylońskiej okupacji oraz zorganizowaniu rewolucji, pozwalającej wyrwać się spod władzy maszyn

     

Oprócz czterech nowych postaci ludzi dodatek wprowadza również  nowy rodzaj postaci - Przywódców Cylonów, którzy w trakcie gry, kierują się własnymi ukrytymi motywami i specjalnymi warunkami zwycięstwa.

Przed Cylonami otworzą się nowe możliwości, dzięki nakładce na Obszary Cylonów oraz piątej talii kart umiejętności – Zdradzie. Ten nowy rodzaj kart umiejętności, przedstawia nikczemne i podstępne działania i w przeciwieństwie do pozostałych kart umiejętności, używany jest przez ujawnionych Cylonów.

Aby rozgrywka była jeszcze bardziej przyjemna i klimatyczna, w pudełku znajdują się dwie plastikowe figurki basestarów, którymi można zastąpić tekturowe żetony z podstawowej wersji gry.

 

TO JEST TYLKO ROZSZERZENIE GRY - DO GRY WYMAGANA JEST WERSJA PODSTAWOWA BATTLESTAR GALACTICA

0

Opis

Wiek
od 10 lat
Liczba graczy
3-6
Czas gry
ponad 75 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Jak szybko otrzymam zamówienie?

Produkty, które mają podaną dostępność, jako 'Wysyłka 24h' wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia/otrzymania płatności. Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy, który zależy od wybranej formy wysyłki. 95% przesyłek kurierskich i do paczkomatu jest w doręczeniu na następny dzień od nadania.

Jakie są koszty wysyłki?

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Tak. Sklep stacjonarny mieści się w Pasażu Różowym w Poznaniu, ul. Św. Marcin 47. Aktualne godziny otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt

Podobne produkty