.

.

Small World - pakiet dodatków

Oczekiwanie na dostawę

Pakiet zawierający 5 dodatków do Small World

172,00 zł
Liczba:


Pakiet zawiera:

 

  • "Small World: Nie bój nic"
  • "Small World: Przeklęci"
  • "Small World: Royal Bonus"
  • "Small World: W pajęczej sieci"
  • "Small World: Wielkie damy"

 

Dzięki dodatkowi Small World: Nie bój nic, wasze rozgrywki uatrakcyjni pięć nowych ras: Barbarzyńcy, Homunkulusy, Wróżki, Pigmeje i Leprechauny. W zestawie znajdziecie także pięć nowych specjalnych mocy oraz praktyczną, plastikową tackę, w której wystarczy miejsca nie tylko na żetony z tego dodatku, ale także wcześniejszych.

 

Dodatek Small World: Przeklęci, powstał jako wynik konkursu na nowe żetony ras i cech do Small World. Wprowadza dwie nowe rasy: Koboldów i Gobliny oraz pięć nowych cech specjalnych: Przeklęci, Hordy, Grasujące, Buszujące i "Łako-".


W mini dodatku Small World: Royal Bonus, będziecie mogli poznać Faunów, Krzaczki i Igorów oraz trzy nowe supermoce: Wodne, Behemoty i Kula ognista. 


Dodatek Small World: W pajęczej sieci, zawiera trzy nowe rasy: Skagowie, Mrozianki, Procoludki oraz trzy nowe supermoce: Naśladowcze, Lawotwórcze i Wskrzeszające.


W dodatku Small World: Wielkie damy, możemy wcielić się trzy nowe rasy: Cyganki, Kapłanki i eteryczne Białe Damy. Dodatek wprowadza też dwie nowe umiejętności: Pokojowe i Historycy.

0

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Zobacz także

Podobne produkty