.

.

Tundrowe Orki Druga Talia - Summoner Wars

Wysyłka 24h

Zestaw dodatkowych kart jednostek

27,90 zł
Liczba:

Summoner Wars to szybka, dynamiczna gra karciana w realiach fantasy. Gracze wcielają się w tytułowych Przywoływaczy - potężne byty, które prowadzą swe rasy na podbój świata Itharia. Na polu bitwy pełnią jednocześnie rolę dysponujących potężną mocą magów oraz stojących na czele armii generałów. Aby zniszczyć wroga, trzeba umiejętnie wykorzystać swą niszczycielską magię wraz z taktycznym zmysłem przy kierowaniu swym wojskiem.


Druga Talia Tundrowych Orków to kolejny popis ich siły i manipulacji lodowymi Murami. Talia ta oprócz potężnych jednostek doskonale walczących na bliskim dystansie (Berserkerzy) wzbogaciła się także o kilka możliwości siania zniszczenia na odległość, co dodatkowo zwiększa jej – i tak sporą – elastyczność w walce. Dodajcie do tego kilkanaście nowych Lodowych Murów i możliwość ich poruszania, a będziecie mogli wyobrazić sobie co można zdziałać z Drugą Talią


Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Summoner Wars: Master Set (edycja polska).

0

Opis

Wiek
od 9 lat
Liczba graczy
2-4
Czas gry
od 45 do 75 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Zobacz także

Podobne produkty