.

Robinson Crusoe - Przygoda na Przeklętej Wyspie EDYCJA GRA ROKU

Będziecie budować szalas, palisadę, bronie, będziecie tworzyć przedmioty, będziecie starać się robić co w waszej mocy, by… by przetrwać. Edycja GRA ROKU

Shipping in 24h
139.90
Quantity:

Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie to nowa wielka gra Portalu. Tym razem zabieramy grupę rozbitków na bezludną wyspę i rzucamy was w wir niezwykłych przygód! Będziecie tworzyć przedmioty, budować szałas, palisadę, bronie, będziecie musieli zrobić wszystko by... by przetrwać. Musicie szukać pożywienia, walczyć z groźnymi bestiami i chronić się przed złośliwą pogodą.

 

Stań w roli jednego z czterech członków załogi statku (żołnierza, odkrywcy, kucharza lub stolarza) i stań oko w oko z przygodą! Przedyskutujcie plan działania, użyjcie zdolności by pomóc kompanom i zacznijcie działać!

 

Odkrywajcie sekrety wyspy. Szukajcie skarbów. Realizujcie cele jednego z sześciu wciągających scenariuszy. Zacznijcie przygodę od budowy i podpalenia stosu drewna by wezwać ratunek, a następnie przejdźcie do następnych zadań. Zostańcie tropicielami skarbów na wyspie pełnej wulkanów. Stańcie się egzorcystami na przeklętej wyspie. Zostańcie ratownikami i ocalcie przepiękną damę, która czeka na pomoc na samotnej skale dalece od brzegu...

 

Daj się porwać szaleńczej przygodzie!

Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie to wciągająca gra kooperacyjna, która na nowo ożywi młodzieńcze marzenia, rozpali wspomnienia z lektury powieści Juliusza Verne’a czy Daniela Defoe. Proste zasady porwą was w wir fascynującej przygody i wkomponują się w intrygujący temat powieści.

 

Przygotuj się na kolejne doznania pełne przygód od Wydawnictwa Portal!

 

Edycja GRA ROKU - zmiany i nowości: - unikatowe elementy drewniane: drewno, skóra, pożywienie, niepsujące się pożywienie - naklejki na piony graczy, - dodatkowy, 7. scenariusz - King Kong, - tekturowe karty Postaci, - odświeżona szata graficzna scenariuszy, - zmieniony wygląd znacznika Pierwszego Gracza, - nowe żetony Wora i Kosza dla wygodniejszej gry.

 

Zawartość pudełka:

  • 90 kat Przygód
  • 70 kart Wydarzeń
  • 52 karty Tajemnic
  • 12 specjalnych kości
  • 7 różnych scenariuszy
  • zestaw drewnianych i plastikowych kości
  • talia Bestii
  • karty Przedmiotów
0

Data sheet

Wiek
od 10 lat
Liczba graczy
1-4
Czas gry
ponad 75 min

Specific References

New product

The purchased games are shipped on the same or the next business day from the date of placing (paying for) the order (unless a different shipping time is indicated for a given product).

 

In order to speed up the execution of orders, please send a confirmation of the transfer.

 

Approximate delivery time (Poland):

Inpost Courier - 1-2 business days

Inpost Paczkomaty - 1-2 business days

 

Approximate delivery time (abroad):

DPD Courier - 2-5 business days (depends on country)

 

Account number for payments for orders:

Account for payments in EUR:

IBAN PL08 1140 2004 0000 3512 1251 1517

Account for payments in PLN:

79 1910 1048 2213 6280 1476 0001

 

Delivery costs 

Delivery costs (in EU):

DPD Courier - 50 zł for a parcel up to 10kg (for majority of countries)

Attention!

On request, we can add new countries to shipping and give the shipping price for them.

 

Delivery costs (in Poland):

Inpost Paczkomaty - 9,90 zł

Inpost Courier  - 11,90 zł

Inpost Courier (cash on delivery) - 18,90 zł

Attention!

For orders over PLN 400 and prepaid shipment in Poland is FREE.

Ilona
2019-09-12

mega gra

Przede wszystkim Robinson Crusoe przyciąga uwagę swoim solidnym wykonaniem. Co więcej, gra charakteryzuje się wyjątkowym klimatem, a także możliwością grania w pojedynkę, co dość rzadko zdarza się w planszówkach. Instrukcja bardzo czytalenia, po opanowaniu wszystkich zasad rozgrywka staje się czystą przyjemnością.

Weronika Janicka
2016-03-09

Jest to kolejna gra planszowa w którą gram. Jak dla mnie i mojego partnera ideał :) Polecam każdemu kto lubi gry kooperacyjne. Dzisiaj przyszedł mi dodatek do niej i już nie mogę się doczekać, aby zagrać. Plus też dla sklepu. Wysyłka błyskawiczna :D

Write your review!

Check also