.

Kanonierka Auzituck do Star Wars X-WING

Zestaw dodatkowy do X-Wing

Oczekiwanie na dostawę
29,90 zł
Liczba:


Zbudowana na Kashyyyk i wyposażona w podwójne działa laserowe Sureggi o szerokim kącie ostrzału Kanonierka Auzituck była zawsze poważnym zagrożeniem dla łowców niewolników w systemie Kashyyyk. Pilotowana przez nieustraszonych Wookeech stała się symbolem robiącej wrażenie siły ognia z niezwykłą wytrzymałością.

 

W grze X-wing Kanonierka Auzituck pełni rolę rebelianckiego statku na małej podstawce, mogącego pochwalić się ponadprzeciętnymi statystykami (szczególnie jeśli chodzi o wartości defensywne – niełatwo zlekceważyć mały statek, który ma 6 punktów wartości kadłuba i 3 osłony). Co więcej Auzituck potrafi wytrzymać więcej niż inne statki, dzięki zmodyfikowanej wersji akcji umocnienia, wykorzystywanej dotychczas przede wszystkim w formacie epickim.

 

W formacie standardowym, za każdym razem, kiedy przeprowadzasz akcję umocnienia swoją Kanonierką, wybierasz strefę dziobową lub rufową statku i kładziesz w niej dwustronny żeton umocnienia. Do końca rundy, jeśli umocniłeś dziób Auzitucka, otrzymujesz dodatkowy symbol uniku, jeśli atakujący znajduje się w Twoim polu rażenia. Jeśli przydzieliłeś żeton do rufy, otrzymasz dodatkowy unik przeciwko statkom nieznajdującym się w Twoim polu rażenia.

0

Opis

Wiek
od 14 lat
Liczba graczy
2
Czas gry
do 20 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Jak szybko otrzymam zamówienie?

Produkty, które mają podaną dostępność, jako 'Wysyłka 24h' wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia/otrzymania płatności. Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy, który zależy od wybranej formy wysyłki. 95% przesyłek kurierskich i do paczkomatu jest w doręczeniu na następny dzień od nadania.

Jakie są koszty wysyłki?

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Tak. Sklep stacjonarny mieści się w Pasażu Różowym w Poznaniu, ul. Św. Marcin 47. Aktualne godziny otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt

Podobne produkty