.

.

Bombowiec Scurrg H6 do Star Wars X-WING

Wysyłka 24h Uwaga!
Informujemy, że w dniach od 30.05 do 2.06 mamy urlop.
Wszystkie złożone w tym czasie zamówienia (oraz w piątek po południu) zostaną zrealizowane niezwłocznie począwszy od dnia 3.06.2020r.

Zestaw dodatkowy do X-Wing

39,90 zł
Liczba:

Scurrg H-6 został zaprojektowany jako uniwersalny statek bojowy. Wyposażono go w potężne osłony i cały wachlarz niszczycielskiej broni. Dodatkowo statek był zaskakująco zwrotny, biorąc po uwagę ciężkie uzbrojenie. Jeden z wczesnych prototypów został skradziony przez niesławnego kapitana Nyma, pilota znanego ze swoich heroicznych wyczynów podczas Wojen Klonów, służby Rebelii i przewodzenia piratom w systemie Karthakk.

 

Poza pomalowanym statkiem Bombowiec Scurrg H-6 na małej podstawce w tym zestawie dodatkowym znajdzie się nie jedna, a dwie wersje Kapitana Nyma – jedna, która pozwala wzmocnić frakcję rebeliantów i druga, która przedstawia pirata związanego z frakcją Szumowin i Nikczemników.

Dwie wersje kapitana Nyma i specjalny Tytuł Havoc to tylko niewielka część zestawu. W środku znajdziesz także trzy inne karty statku i dziewięć ulepszeń, które wykorzystasz, aby usiać przestrzeń kosmiczną minami, salwami rakiet i torped.

0

Opis

Wiek
od 14 lat
Liczba graczy
2
Czas gry
do 20 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Podobne produkty