.

.

Klask!

Wysyłka 24h

Magnetyczna gra zręcznościowa

154,90 zł
Liczba:

Kiedy tylko ktoś w towarzystwie powie: Zagramy w KLASK? Jedno jest pewne – okrzykom radości, całej masie świetnej zabawy i... jękom z przegranej nie będzie końca!

Nie wierzycie? Poznajcie grę KLASK!

W grze KLASK gracze sterują swoimi popychaczami za pomocą trzymaczy i uderzają w pomarańczową kulkę przesuwając ją po całej planszy. Nie ma podziału na tury gracza. Celem w grze jest umieszczenie kulki w bramce przeciwnika. Należy być jednak ostrożnym, aby nie stracić kontroli nad popychaczem lub, aby nie wpadł on do bramki gracza, ponieważ to przyniesie punkty przeciwnikowi. Można używać pomarańczowej kulki do poruszania przeszkadzaczy, jednak należy uważać – kiedy dwa przeszkadzacze przyczepią się do popychacza gracza, przeciwnik otrzyma 1 punkt. Osoba, która jako pierwsza zdobędzie 6 punktów, wygrywa!

 

Klask to:
Rywalizacja – tu nie ma znaczenia kto z kim gra: dzieci z rodzicami, dziewczyna z chłopakiem, paczka kumpli, koleżanki z pracy... Każda partia będzie równie zacięta.

Taktyka – strategiczne myślenie, właściwa taktykai uważne obserwowanie każdego ruchu przeciwnika to podstawa w tej grze.

Zabawa – mimo całej masy rywalizacji i sporej ilości taktyki, Klask to przede wszystkim świetna zabawa, w której mottem przewodnim jest: Radość grania!

 

Zawartość opakowania:
– 4 przeszkadzacze (w tym 1 zapasowy)
– plansza Klask
– 2 magnetyczne dwuczęściowe sterówki (popychacz i trzymacz)
– 2 znaczniki punktów
– 2 kulki (w tym 1 zapasowa)
– woreczek do przechowywania
– instrukcja

0

Opis

Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
2
Czas gry
do 20 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Podobne produkty