.

Wielka Wystawa Dinozaurów

Doskonała strategiczna gra rodzinna!

Oczekiwanie na dostawę
125,90 zł
Liczba:


Koniec XIX wieku. Na świecie zapanowała „dinozaurowa gorączka”! Wielu naukowców wzięło w dłoń narzędzia i ruszyło na wykopaliska w poszukiwaniu najlepszych okazów, które potem mogliby pokazać w najbardziej prestiżowych muzeach! W swojej pogoni za sławą, splendorem i bogactwem nie cofną się przed żadną, nawet najbrudniejszą sztuczką!

 

Wielka Wystawa Dinozaurów to gra rodzinna, która łączy w sobie najlepsze cechy prostych i szybkich planszówek z bardzo innowacyjnymi i kreatywnymi rozwiązaniami mechanicznymi. Gracze będą musieli kombinować na planszy korzystając z mniej lub bardziej legalnych akcji, zdobywając kości, które później wykorzystają do stworzenia szkieletu prawdawnej bestii.

 

Na czym to polega?

 

W trakcie gry przez 3 kolejne rundy będziecie prowadzić wykopaliska, na terenie których znajdziecie różne kości do rekonstruowanych dinozaurów. Każda z nich służy do innych części dinozaurów.

 

W dalszej części, za zasłonkami stworzycie rekonstrukcje starając się zbudować szkielet, na którym najbardziej zależy muzeom oraz wykorzystać premiowe karty znanych dinozaurów.

 

W ostatniej części wasze okazy pójdą na wystawę, gdzie okaże się, kto zostanie najlepszym paleontologiem. Nie zapomnijcie, że czasem warto sabotować pracę swoich kolegów - byle tylko nie okazać się człowiekiem mającym najwięcej złej sławy! 

 

Pamiętajcie, że ten z was, który grał najmniej czysto na końcu może wiele stracić!

 

Wielka Wystawa Dinozaurów w luźny sposób odnosi się do historii wykopalisk paleontologicznych i - choć traktuje ją z przymrużeniem oka - to w pudełku wszyscy wielbiciele historii oraz dinozaurów odnajdą nie tylko tony dobrej zabawy, ale też mnóstwo przydatnych informacji o paleontologach i samych dinozaurach!

 

Zawartość pudełka:

  • 210 kości dinozaurów
  • 5 zasłonek graczy
  • 5 paleontologów
  • 5 kostek punktacji
  • 6 znaczników
  • plansza
  • 45 żetonów złej sławy
  • 17 kart paleontologów
  • 21 kart premiowanych dinozaurów
  • instrukcja
0

Opis

Wiek
od 10 lat
Liczba graczy
2-5
Czas gry
od 45 do 75 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Jak szybko otrzymam zamówienie?

Produkty, które mają podaną dostępność, jako 'Wysyłka 24h' wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia/otrzymania płatności. Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy, który zależy od wybranej formy wysyłki. 95% przesyłek kurierskich i do paczkomatu jest w doręczeniu na następny dzień od nadania.

Jakie są koszty wysyłki?

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Tak. Sklep stacjonarny mieści się w Pasażu Różowym w Poznaniu, ul. Św. Marcin 47. Aktualne godziny otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt

Podobne produkty