.

Agricola Torfowisko

 Duże rozszerzenie do kultowej Agricoli

Wysyłka 24h
104,90 zł
Liczba:

Agricola: Torfowisko stanowi duże rozszerzenie do kultowej gry Agricola, zdobywcy nagrody Gra Roku 2009 w Polsce oraz nagrody Deutscher Spielepreis 2008 w Niemczech.

 

Można powiedzieć, że życiew gospodarstwie z torfowiskiem nie należy do najłatwiejszych. Każdy z graczy zaczyna rozgrywkę z trzema torfowiskami i pięcioma lasami. Ponadto każdy ma do dyspozycji akcje specjalne, które dają możliwość przeobrażenia tych obszarów w pola lub nieużytki. W wyniku akcji Karczowania gracz pozyskuje drewno, a Wypalanie lasu pozwala na przekształcenie go w zaorane pole. Do pozyskania nowego surowca - opału słóży specjalna kacja Kopanie torfu.

 

Ponadto rozszerzenie Agricola: Torfowisko wprowadza także nowe zadanie, którym jest gromadzenie opału w czasie żniw (poza obowiązkiem wyżywienia domowników). Zapasy opału są konieczne do ogrzania chaty/domu, a jego wymagana ilość zmniejsza sięz każdą modernizacją domostwa. Szybsza modernizacja oznacza w tym wypadku zmniejszenie kosztów ogrzewania.

 

W rozszerzeniu znajduje się także nowy rodzaj zwierząt: konie. Hodowla koni jest bardzo opłacalna, ponieważ każdy koń na końcu rozgrywki jest wart 1 punkt zwycięstwa.

 

W pudełku znajduje się również: 14 dodatkowych kart dużych usprawnień, ponad 100 nowych kart małych usprawnień, dedykowanych dla tego rozszerzenia oraz karty akcji specjalnych dające możliwość m.in. pozyskiwania małych usprawnień. To wszystko sprawia, że rozgrywka jest jeszcze bardziej urozmaicona.

 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki konieczna jest podstawowa wersja gry: Agricola.

 

 

 

0

Opis

Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
1-5

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Przy zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Zobacz także

Podobne produkty