.

Nowy

WARHAMMER UNDERWORLDS: STARTER SET RED

Warhammer Underworlds

(0 Recenzje)
Wysyłka 24h
179,00 zł
Liczba:

Mirrored City of Shadespire to koszmarna płaszczyzna iluzji i szaleństwa, nieustannie zmieniający się labirynt niekończących się schodów, ciasnych ulic i strzelistych łuków. Czy odważysz się wejść i zdobyć chwałę, która czeka? 

Ten zestaw startowy to idealny sposób na wejście do Warhammer Underworlds. Dzięki dwóm kompletnym bandom, pełnym zasadom oraz wszystkim kostkom, żetonom i planszom, których potrzebujesz do gry, nie ma lepszego wyboru, aby rozpocząć przygodę w najlepszej grze miniaturowej. 

Ten zestaw zawiera:
– 36-stronicowy podręcznik „Naucz się grać”
– Kompletna banda Storm of Celestus – kompania Stormcast Eternals. Zbuduj swoją drużynę z czterema dopasowanymi, plastikowymi modelami, odlanymi w kolorowym plastiku, aby wyróżniały się nawet niepomalowane, a także kartom wojowników i wielu kartom specyficznym dla drużyny, które pozwolą ci wyzwolić ich szlachetne strategie w bitwie. 
– Kompletna banda Drepur's Wraithcreepers – grupa Nighthaunt dręcząca Cienistą Iglicę. Zbuduj swoją drużynę z czterema dopasowanymi, plastikowymi modelami, odlanymi z kolorowego plastiku i stwórz swoje talie z kartami wojowników i wieloma kartami specyficznymi dla drużyny, które pozwolą ci wykorzystać ich moc w bitwie. 
– 2 dwustronne, rozkładane plansze do gry, które można wykorzystać do złożenia pola bitwy 
– żetony Warhammer Underworlds, w tym cele, znaczniki ran, punkty chwały i wiele innych
– 8 kości – 5 kości ataku i 3 kości obrony, wystarczą na najbardziej niszczycielskie ciosy i desperacką obronę!

0

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Przy zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Podobne produkty