.

The Resistance

Agenci Molocha tuż za drzwiami!

Oczekiwanie na dostawę
49,90 zł
Liczba:


Bojownicy ruchu oporu zbierają się na kolejnej naradzie. Trzeba wybrać zespół ludzi, którzy pójdą na misję, zaryzykują życiem w walce z Agentami skorumpowanego, opresjonistycznego rządu i będą walczyć o prawo do wolności dla zwykłych obywateli. Niestety, wśród bojowników są rządowi Agenci. Przeszkadzają w obradach. Sieją ziarno niepewności. Gdy zaś zostaną wybrani, by pójść na misję, zapewne zrobią wszystko co w ich mocy, by misja zakończyła się fiaskiem…

Czy zdołasz domyślić się, kto z zebranych jest Agentem?

Gra karciana The Resistance to polska edycja jednego z największych przebojów na targach gier w Essen 2010. To nowatorska wariacja na temat znanej w Polsce gry Mafia – wariacja bez eliminacji graczy, z czasem rozgrywki około 30 minut z możliwością gry od 5 do 10 graczy!

The Resistance to świetna gra na każdą okazję, pozwala bawić się w szerokim gronie znajomych, oferuje olbrzymią dawkę dedukcji, blefu i interakcji pomiędzy graczami. Idealna gra do plecaka. Warto udać się z nią na każdą wyprawę.

 


Zawartość opakowania:10 kart tożsamości (6 Bojowników, 4 Agentów), 10 kart misji (5 kart Sukcesu i 5 kart Porażki), 20 kart głosowania (10 kart Za i 10 kart Przeciw), 15 kart intryg, 5 żetonów rezultatu misji, 1 znacznik rundy, 1 znacznik nieudanego głosowania, 5 żetonów drużyny, 1 żeton przywódcy, 3 dwustronne plansze misji (każda strona jest dla innej liczby graczy).

0

Opis

Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
5-10
Czas gry
od 20 do 45 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Przy zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Podobne produkty