.

Magiczny Labirynt

Nowatorska gra rodzinna!

Wysyłka 24h
109,90 zł
Liczba:

Bum! Au! Mały magik przeciera swe oczy ze zdumienia. Czyżby tu była ściana? Ciekawscy uczniowie przemierzają magiczny labirynt. Przed nimi dziś ważne zadanie - szukanie magicznych symboli! Byłoby to dziecinnie proste gdyby nie to, że starsi magicy od czasu do czasu żartują sobie z młodszych kolegów. Drogi zostają zablokowane przy pomocy sztuczek, a mali magicy muszą odnaleźć ukryte przejścia.

W czasie trwania tury gracz rzuca kostką i  porusza swojego magika w wybranym przez siebie kierunku, o liczbę pól zgodną z wynikiem rzutu kością (może też zrrezygnować z części ruchu). Gracz przesuwa swojego piona poziomo lub pionowo. Dodatkowo, może przy tym skręcaćdowolną ilość razy. Magika należy poruszać po planszy wolnym, płynnym ruchem. W trakcie wykonywania ruchu graczowi nie wolno sprawdzać, czy na jego drodze nie ma ściany.

Jeżeli gracz natrafi na ścianę, kulka odczepi od jego magika i wyląduje się w jednym z czterech narożników planszy. Niewykorzystane punkty ruchu gracza przepadają. Następnie kulkę należy wyjąć, a swojego magika wraz z metalową kulką umieścić w swoim narożniku początkowym.

W momencie gdy magik dotrze na pole celu, przedstawiające identycznysymbol co wylosowany żeton, gracz może wziąć żeton z symbolem w ramach nagrody. Niewykorzystane punkty ruchu przepadają. Następnie gracz losuje nowy żeton i kładzie go w wyznaczonym miejscu na planszy.
  Uczy logicznego myślenia.
Rozwija wyobraźnię przestrzenną.
Trenuje koncentrację i poprawia pamięć.

 

Zawartość pudełka:

 

  • piętrowa plansza do gry (podziemny labirynt + plansza podłogi)
  • 24 drewniane ściany
  • 24 żetony z magicznymi symbolami
  • 1 płócienny woreczek
  • 1 kostka do gry
  • 4 magicy
  • 4 metalowe kulki
  • instrukcja
0

Opis

Wiek
od 6 lat
Liczba graczy
2-4
Czas gry
od 20 do 45 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Przy zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Podobne produkty