.

Tapestry PL

 Stwórz cywilizację, która zapisze się na kartach historii!

(0 Recenzje)
Wysyłka 24h
294,90 zł
Liczba:

Tapestry to gra planszowa w której 1-5 graczy będzie budowało swoją własną cywilizację. Zaczynając od początków ludzkości, tworzyć będziecie historię swojej nacji poprzez kolejne epoki, aż po czasy przyszłe i podróż do gwiazd. Ścieżka jaką wybierzecie będzie znacznie się różniła od prawdziwych, historycznych wydarzeń - twoja cywilizacja będzie jedyna w swoim rodzaju.

W Tapestry, gracze rozpoczynają grę od zera i dokonując postępu w czterech różnych dziedzinach (nauce, technologii, eksploracji i sztuce wojennej) otrzymywać będą coraz większe korzyści. Mogą skupić się na konkretnej dziedzinie lub postawić na bardziej zbalansowany rozwój. Będą także zwiększali swoje dochody, budowali swoją stolicę, wykorzystywali unikalne zdolności swojej nacji, zdobywając jednocześnie punkty zwycięstwa i karty, które stworzą historię ich cywilizacji. Dzieje twojego narodu zależą od Ciebie, czy zdecydujesz się stanąć na jego czele i napisać historię od nowa?

Czym wyróżnia się Tapestry?
- Na pierwszy plan wysuwają się przepięknie wykonane elementy gry i soczyste kolory które towarzyszą nam podczas całej rozgrywki - warstwa wizualna tej gry planszowej przykuwa uwagę wszystkich, niezależnie od wieku czy płci. Planszówkowi esteci będą zachwyceni pracą jaką włożył wydawca w wygląd tej gry.
- Ciekawa koncepcja gry cywilizacyjnej, z prostymi zasadmi, lecz głęboką rozgrywką, która za każdym razem będzie wyglądała inaczej, w zależności od tego, jaką cywilizację będziemy prowadzić i w jaki sposób.

Zawartość:

-16 asymetrycznych mat cywilizacji;

-18 unikalnych, pomalowanych figurek wielkich budowli;

-43 unikalne karty arrasów oraz 7 kart pułapek;

-33 unikalne karty technologii;

-3 specjalne kości;

-50 figurek posterunków;

-100 figurek budynków przychodu;

-1 plansza gry (dwustronna);

-6 unikalnych mat stolic;

-48 kafelków terytoriów;

-15 kafelków kosmosu;

0

Opis

Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
1-5
Czas gry
od 45 do 75 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Przy zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Podobne produkty