.

Dominion PL II edyjca

II edycja

Oczekiwanie na dostawę
189,90 zł
Liczba:


Jesteś księciem czystej krwi i władasz niewielką, lecz uroczą krainą pełną błękitnych rzek i urodzajnych pól. Różnisz się jednak od własnych, miłujących spokój rodziców i posiadasz wielkie marzenia: pragniesz panować nad potężniejszym królestwem – nad wieloma rzekami i wielką ilością urodzajnych pól! Pożądasz prawdziwego dominium! Gdzie nie sięgnąć wzrokiem leży ziemia niczyja, pełna pustych, niszczejących warowni oraz niewielkie lenna na granicy anarchii, rządzone przez nieudolnych władyków. Twoje panowanie przyniesie biednym poddanym tych krain światło cywilizacji i od dawna wyczekiwany ład. Przyniesie pokój i zjednoczenie pod jednym sztandarem. Twoim sztandarem. Jednak czarne chmury wiszą nad królestwem… chyba nie ty jeden dostrzegłeś dziejowy moment. Spiesz się i zajmij jak najwięcej ziemi dla siebie, nim zrobią to twoi wrogowie. W tym celu wynajmuj mistrzów cechowych, stawiaj na zdobytych obszarach nowe budynki, umacniaj własny zamek i – przede wszystkim – napełnij sakwy złotem. Nie wiadomo czy twoi rodzice byliby dumni ze ścieżki, którą obrałeś… no cóż – twoi potomkowie z pewnością będą!

Gra polega na budowaniu talii. Talia symbolizuje dominium gracza. Za­wiera jego zasoby, punkty zwycięstwa i możliwe akcje. Na początku jest to smutna, mała kolekcja posiadłości i miedziaków, ale gracze mają nadzieję, że przed końcem gry ich talia będzie pełna złota, prowincji oraz sług i bu­dynków.

Wygra gracz, którego talia na koniec gry będzie zawierać największą liczbę punktów zwycięstwa.

 

Zawartość:

 • 500 kart
 • 130 podstawowych kart Skarbów
 • 60 kart Miedziaków
 • 40 kart Srebrników
 • 30 kart Złota
 • 48 podstawowych kart Zwycięstwa
 • 24 karty Posiadłości
 • 12 kart Powiatu
 • 12 kart Prowincji
 • 252 karty Królestwa
 • Po 10 kart: Odkrywcy, Urzędnika, Piwnicy, Kanclerza, Kaplicy, Sali obrad, Uczty, Festynu, Laboratorium, Biblioteki, Milicji, Kopalni, Fosy, Lichwiarza, Przebudowy, Kuźni, Szpiega, Złodzieja, Sali tronowej, Wioski, Wiedźmy, Drwala i Warsztatu
 • 12 kart Ogrodów
 • 30 kart Klątwy
 • 33 karty Separatorów (po jednej dla każdego typu karty oraz karta Śmietniska)
 • 7 pustych kart

 

Oferujemy polską edycję gry, powstałą w wyniku udanego projektu crowdfundingowego zrealizowanego w serwisie wspieram.to.

0

Opis

Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
2-4
Czas gry
od 20 do 45 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Jak szybko otrzymam zamówienie?

Produkty, które mają podaną dostępność, jako 'Wysyłka 24h' wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia/otrzymania płatności. Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy, który zależy od wybranej formy wysyłki. 95% przesyłek kurierskich i do paczkomatu jest w doręczeniu na następny dzień od nadania.

Jakie są koszty wysyłki?

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Paczka pocztowa priorytet - 11,90 zł

Paczka pobraniowa priorytet - 18,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Prz zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Tak. Sklep stacjonarny mieści się w Pasażu Różowym w Poznaniu, ul. Św. Marcin 47. Aktualne godziny otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt
Alexis
2017-02-24

wszystko ok

Dziękuję za ekspresową dostawę, nie spodziewałem się, że paczka tak szybko do mnie dotrze ;) Co do charakterystyki Dominion. Mnie się gra podoba, może nie należy do mojego TOP5, ale zabawę gwarantuje przednią. Tym bardziej, że bardzo lubię szybkie karcianki, w których wiele się dzieje. Jedynie czego mi brakuje, to większej interakcji między garaczami. Ale daję wysoką ocenę.

Wienio
2016-11-24

Nigdy nie przepadałem za karciankami, ale Dominion mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Myślę, że idealnie nadaje się na imprezy albo wtedy, gdy chce się zrobić przerwę w grach wymagających ciągłego myślenia. Zakupiłem i nie żałuję.

Igor
2016-10-24

Karty Dominion są bardzo ładnie wykonane. Do tej pory żadne się nie zniszczyły, a już trochę tę grę mam. Rozgrywka sama w sobie jest bardzo przyjemna, zasady szybciutko da się wytłumaczyć osobom, które będą grały po raz pierwszy.

Napisz swoją opinię!

Podobne produkty