.

Ewolucja + Rozszerzenie ZESTAW

Zestaw: Ewolucja + Rozszerzenie

Wysyłka 24h
74,90 zł
Liczba:

Naszą planetę zamieszkują rozmaite formy życia. Teoria ewolucji wyjaśnia, jakie różnice powstawały pomiędzy gatunkami w trakcie ich walki o przetrwanie. Zwierzęta od zawsze poddawane były wpływom środowiska, w którym żyły. Wszystkie musiały zmagać się ze znajdowaniem pokarmu, niektóre zmuszane były do obrony przed drapieżnikami czy samotnej walki z siłami natury.

W "Ewolucji" gracze łączą różne cechy zwierząt i hodują własną populację, dysponując wciąż zmieniającą się ilością zasobów żywności. Każdy może zdominować życie na planecie, regulując liczbę zwierząt w danym gatunku, zdobywając nowe pożyteczne cechy i walcząc z przeciwnikami.

 

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 84 karty
  • 25 znaczników
  • 2 kostki
  • instrukcja

 

EWOLUCJA ROZSZERZENIE

Dotarcie na sam szczyt łaocucha ewolucji nigdy nie było tak wymagające. Dzięki trzem dodatkom zawartym w rozszerzeniu gracze „udoskonalając” swoje zwierzęta będą musieli wykazad się sprytem i zdolnością przewidywania w znacznie większym stopniu niż to miało miejsce w podstawowej wersji gry.

- Dzięki dodatkowi Przestworza, zwierzęta, które do tej pory tylko pływały, albo stąpały po lądzie, zaczną latad.

- Z kolei Kontynenty dają zwierzętom możliwośd migracji z jednej lokacji na inną.

- Trzeci dodatek – Dzień Darwina tworzy 16 kart z trzema cechami: kleptoplastia, odpornośd i wataha. Powyższe cechy wprowadzają jeszcze więcej zależności między zwierzętami i stawiają przed graczami zupełnie nowe wyzwania.

Tak jak w podstawowej wersji Ewolucji, grając z rozszerzeniem, gracze będą mieli do czynienia z ogromną interakcją. Ataki drapieżników i podkładanie pasożytów będą z całą pewnością częstsze, a nowe cechy uczynią rozgrywkę jeszcze bardziej złożoną i zaciętą, przenosząc rywalizację na kontynenty i w przestworza!

0

Opis

Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
2-4
Czas gry
od 20 do 45 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Przy zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Zobacz także

33,90 zł

Podobne produkty