.

Party Time (dawniej Party Alias)

Party Time (dawniej Party Alias) to gra ,w której musisz wyjaśnić pozostałym graczom znaczenie słów za pomocą innych wyrazów.

Wysyłka 24h
69,90 zł
Liczba:

Party Time jest grą towarzyską, w której musisz wyjaśnić pozostałym graczom z Twojej drużyny  znaczenie słów za pomocą synonimów, antonimów i podpowiedzi. Na polach premiowych na graczy czekają zadania dodatkowe: pokazywanie zawodów lub zwierząt, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak najwięcej liczby wyrazów zaczynających na tą samą literę.

 

Rozgrywka


Na początku gry Party Time gracze muszą podzielić się na dwie drużyny – w każdej drużynie muszą się znaleźć przynajmniej dwie osoby. Potem każda drużyna wybiera swój pionek, który będzie przesówał się po planszy ku zwycięstwu. Grę rozpoczyna drużyna z najmłodszym z graczem - kręci premiową ruletką – losuje pole, od którego drużyna rozpocznie zbieranie punktów. Następnie drużyna wybieras pośród siebie osobę, która będzie miała za zadanie opisać (pokazać) słowa zapisane na kartach. Opisywane słowo ma ten sam numer, jak pole, na którym aktualnie stoi pionek danej drużyny (od 1 do 8).

 

Pola w grze Party Time dzielą się na: czarne (opisywanie słów), niebieskie (pokazywanie słowa za pomocą pantomimy), białe (znajdowanie rymów), żółte (należy wymienić 20 rzeczowników zaczynających się na daną literę), czerwone (opisanie znanej postaci), oraz tęczowe (wykonanie zadania określonego przez drużynę znajdującą się na ostatnim miejscu).

 

Każda drużyna ma ściśle określony czas na wykonanie swojego zadania – jest on mierzony przy pomocy klepsydry.

 

Punktacja jest następująca: liczba odgadniętych słów, to liczba punktów, o ile przesuwa się pionek na planszy. Jeśli jest się na polu premiowym (nie czarnym), to po odgadnięciu wszystkich słów z karty można dodatkowo zakręcić promocyjną ruletką (1, 2 lub 3 dodatkowe punkty).


Zawartość pudełka:

  • 400 kart ze słowami do pokazania lub opisania
  • plansza do gry
  • klepsydra
  • 6 pionków
  • instrukcja
0

Opis

Wiek
od 11 lat
Liczba graczy
od 4 osób
Czas gry
od 20 do 45 min

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 13,90 zł

Kurier Inpost - 13,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Przy zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Marta
2014-11-08

Kowalczyk

Czad! Normalnie na każdej imprezce w to gram.

Agata
2013-08-09

Polecam!!!

Normalnie hit każdej imprezy. Każda kolejna gra jest coraz ciekawsza...

Napisz swoją opinię!

Zobacz także

79,90 zł

Podobne produkty