.

Mistfall PL edycja 2 poprawiona

Edycja II, poprawiona

Oczekiwanie na dostawę
155,00 zł
Liczba:


ZBIERZ DRUŻYNĘ!
RUSZ W MROŹNE PUSTKOWIA, BY POKONAĆ ZŁO, GOTOWE ZNISZCZYĆ CAŁY ŚWIAT !!!

W czasie sesji w Mistfall grupa śmiałków rusza przez skutą lodami krainę o nazwie Valskyrr, aby przeżywać zaskakujące przygody oraz pokonać czające się w upiornych Mgłach monstra.  Gra jest bardzo regrywalna  – za każdym razem od nowa przygotowywany jest zarówno układ planszy, jak i cel główny oraz odbywane przez bohaterską drużynę spotkania. Gracze przygotowują swoje postacie na ostateczne starcie poprzez budowanie własnej talii kart, w skład której wchodzą zarówno magiczne przedmioty, jak i potężne umiejętności oraz zaklęcia. Grupa musi nieustannie wspierać się podczas odbywanych potyczek i w odpowiedni sposób radzić sobie z czyhającymi na poszczególnych lokacjach przygodami, aby starczyło jej czasu i sił na pokonanie czającej się na końcu przygody mrocznej potęgi zrodzonej z Mgieł – potwornego pana nieumarłych.

Mistfall to gra dla wymagających graczy. Mnogość zmieniających się zdarzeń, a także losowy rodzaj napotkanych potworów powodują, że drużyna musi w każdej chwili zastanawiać się nad przebiegiem całej rozgrywki – jeżeli bowiem gracze będą używać zbyt potężnych umiejętności i przedmiotów, utkną w martwym punkcie, osaczeni przez stale rosnącą liczbę przerażających przeciwników, jeśli zbyt długo będą unikać pojedynków – nie starczy im czasu lub prowadzone przez nich postaci będą zbyt słabe, by przeciwstawić się mrocznej potędze z zadania głównego.

Ponadto Mistfall to – warto podkreślić – nie tylko kooperacyjna gra przygodowa, lecz także gra karciana – co łączy się ze wszystkimi zaletami tego typu produktów: mnogością wchodzących ze sobą w interakcje umiejętności. Drużyna może dzięki temu tworzyć potężne układy kart działających na zasadzie „reakcji łańcuchowej”, by osiągać wyznaczone cele, lecz to samo tyczy się kart wrogów – które wchodzą w relacje ze sobą nawzajem oraz z kartami poszczególnych zdarzeń. Dzięki temu każda rozgrywka oraz każde kolejne przeżywane starcie różnią  się od poprzedniego, zmuszając graczy do ciągłego dostosowania własnej strategii na wygraną.

Mistfall to także wspaniałe wydanie – bardzo klimatyczne i pełne pasji: poczynając od grafiki, na elementach gry skończywszy. Mroźna kraina Valskyrru ożywa na pięknych grafikach, której w grze pełno: zarówno karty postaci, kafelki krainy, jak i umiejętności oraz spotkania – wszystko zostało zaprojektowane z dbałością o szczegóły i – co jest bardzo ważne – z wielką przejrzystością, dzięki której zapanowanie nad zmiennymi warunkami rozgrywania przygody staje się dziecinnie proste.

0

Opis

Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
1-4
Czas gry
30 min na gracza

Specyficzne kody

Nowy produkt

Koszty dostawy:

Paczkomaty Inpost - 9,90 zł

Kurier Inpost - 11,90 zł

Kurier Inpost pobranie - 18,90 zł

Uwaga!

Przy zamówieniach powyżej 400 zł i przesyłce przedpłaconej wysyłka jest GRATIS.

Podobne produkty