.

Czarne Historie

Zagadki kryminalne dla każdego!

Oczekiwanie na dostawę
35,70 zł
Quantity:


Czarne historie to zestaw 50 elektryzujących, okropnych, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo mogły się wydarzyć. Tak naprawdę jest to gra, w której gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione.

 

Zestaw tworzący Czarne Historie Został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Stosowną oprawę graficzną, idealnie pasującą do klimatu Czarnych Historii, stworzył Bernard Skopnik.

 

Cała zabawa polega na tym, że na głos odczytuje się treść przedniej strony karty tak, aby poznali ją wszyscy uczestnicy. Następnie jeden gracz zostaje Mistrzem tajemnic, w związku z tym po cichu musi przeczytać treść znajdującą się na odwrocie karty, dowiadując się jak doszło do zdarzenia, które znają wszyscy. W tym momencie rozpoczyna się najlepsza część: śledztwo! Pozostali gracze wcielają się w role poszukiwaczy i muszą zadawać mistrzowi tajemnic pytania, które pozwolą im wydedukować jak doszło do opisanej sytuacji. Jednak muszą zadawać pytania w taki sposób, aby mistrz tajemnic mógł na nie odpowiedzieć tylko 'Tak' lub 'Nie'!

 

W tej grze nie ma przegranych, ani wygranych. Wszyscy bawią się wspólnie rozwiązując zagadki, które stawiają przed nimi karty wchodzące w skład zestawu. W pudełku z grą znajduje się 50 kart, a na każdej z nich przedstawiona jest jedna zagadka. Tak, więc uczestnicy zabawy mają 50 tajemnic do rozwiązania, co gwarantuje im długie godziny zabawy.


Zawartość opakowania:

  • 50 kart zagadek
  • instrukcja
0

Technische Daten

Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
2-15
Czas gry
do 20 min

Besondere Bestellnummern

Neuer Artikel

Die gekauften Spiele werden am selben oder am nächsten Werktag ab dem Datum der Bestellung (Bezahlung) der Bestellung versandt (es sei denn, für ein bestimmtes Produkt wird eine andere Lieferzeit angegeben).

 

Um die Ausführung von Aufträgen zu beschleunigen, senden Sie bitte eine Bestätigung der Überweisung.

 

Ungefähre Lieferzeit (Polen):

Inpost Courier - 1-2 Werktag

Inpost Paczkomaty - 1-2 Werktag

 

 

Ungefähre Lieferzeit (im Ausland):

DPD Courier - 2-5 Werktag (abhängig vom Land)

 

 

Kontonummer für Zahlungen für Bestellungen:

Konto für Zahlungen in EUR:

IBAN PL08 1140 2004 0000 3512 1251 1517

 

Konto für Zahlungen in PLN:

79 1910 1048 2213 6280 1476 0001

 

Versandkosten

Versandkosten (in EU):

DPD Courier - 50 zł für ein Paket bis 10 kg (für die meisten Länder)

Beachtung!

Auf Anfrage können wir dem Versand neue Länder hinzufügen und den Versandpreis dafür angeben.

 

Versandkosten (in Polen):

Inpost Paczkomaty - 9,90 zł

Inpost Courier - 11,90 zł

Inpost Courier (Nachnahme) - 18,90 zł

Beachtung!

Für Bestellungen über 400 PLN und Prepaid-Versand in Polen ist KOSTENLOS.

Balbin
18.11.2016

CIEKAWE

Zasad praktycznie nie trzeba tłumaczyć – dwa zdania wystarczą ;) Czarne historie to wyjątkowa gra karciana, na którą możęcie poświęcić tyle czasu ile chcecie. Zarówno opowieści jak i ilustracje są mega ciekawe. Gra wciągnie do zabawy wszystkich bez wyjątku, możecie być pewni.

Maurycka
11.10.2016

kreatywna

W Czarne historie w cale nie gra się tak szybko, jakby mogło się wydawać. Na niektóre historie czasami naprawdę trzeba poświęcić sporo czasu. Grałam zarówno z przyjaciółmi, jak i rodziną. W obu przypadkach bawiłam się wyśmienicie. Wyobraźnia działa na maksa.

Agatka
18.03.2016

Ja Czarne historie dostałam w prezencie. I to moja ulubiona gierka imprezowa. Jak przerobiliśmy z przyjaciołmi pierwszę edycję, to sięgnęliśmy po następny i kolejne ;) Z pewnością trzeba trochę wytężyć myślenie, ale w grupie znacznie łatwiej znaleźć rozwiązanie zagadek ;)

Write your review!

Ähnliche Produkte