.

Patchwork

Wymagająca i satysfakcjonująca gra dla dwojga.

Oczekiwanie na dostawę
69,90 zł
Quantity:


Patchwork polega na tworzeniu unikalnych wzorów, poprzez łączenie ze sobą niewielkich fragmentów tkanin w całość. Kiedyś metoda ta popularna była ze względu na możliwość całkowitego wykorzystania wszystkich pozostałości i strzępów materiału.

Akutalnie, ten sposób szycia uchodzi za trend w świecie mody, co w szczególności widać w propozycjach najsłynniejszych projektantów oraz artystów.

Gra polega na stworzeniu wyjątkowej kołdry z pasujących do siebie kawałków materiału – co jest znacznie trudniejsze niż się wydaje. Warto więc dobierać je starannie i pamiętać o tym, aby w zapasie posiadać dużą ilość guzików pozwalających na wykończenie i uatrakcyjnienie wyglądu kołdry.

Czas zabawy wynosi około 30 minut. Zwycięża gracz, który zarówno najbardziej kreatywnie jak iskutecznie ułoży w całość skrawki materiału.


Patchwork została wyróżniona przez społeczność BoardGameGeek tytułem najlepszej abstrakcyjnej gry, która pojawiła się na rynku w roku 2014.

W pudełku znajdują się:
– 33 łatki
– 5 łatek specjalnych
– 2 plansze graczy
– 50 guziczków
– 2 znaczniki czasu
– plansza czasu
– instrukcja
– specjalny żeton
– neutralny żeton

6

Technische Daten

Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
1-6
Czas gry
do 20 min

Besondere Bestellnummern

Neuer Artikel

Die gekauften Spiele werden am selben oder am nächsten Werktag ab dem Datum der Bestellung (Bezahlung) der Bestellung versandt (es sei denn, für ein bestimmtes Produkt wird eine andere Lieferzeit angegeben).

 

Um die Ausführung von Aufträgen zu beschleunigen, senden Sie bitte eine Bestätigung der Überweisung.

 

Ungefähre Lieferzeit (Polen):

Inpost Courier - 1-2 Werktag

Inpost Paczkomaty - 1-2 Werktag

 

 

Ungefähre Lieferzeit (im Ausland):

DPD Courier - 2-5 Werktag (abhängig vom Land)

 

 

Kontonummer für Zahlungen für Bestellungen:

Konto für Zahlungen in EUR:

IBAN PL08 1140 2004 0000 3512 1251 1517

 

Konto für Zahlungen in PLN:

79 1910 1048 2213 6280 1476 0001

 

Versandkosten

Versandkosten (in EU):

DPD Courier - 50 zł für ein Paket bis 10 kg (für die meisten Länder)

Beachtung!

Auf Anfrage können wir dem Versand neue Länder hinzufügen und den Versandpreis dafür angeben.

 

Versandkosten (in Polen):

Inpost Paczkomaty - 9,90 zł

Inpost Courier - 11,90 zł

Inpost Courier (Nachnahme) - 18,90 zł

Beachtung!

Für Bestellungen über 400 PLN und Prepaid-Versand in Polen ist KOSTENLOS.

Alina
25.11.2018

odstresowuje

Fajna, przyjemna gra na miły i spokojny wieczór. Zasady ma bardzo łatwe, ale zdarza się, że trzeba się nieźle nakombinować. Patchwork to planszówka typowo na odstresowanie, albo wtedy gdy nie ma sie czasu lub ochoty na jakieś bardziej wymagające pozycje.

Ida
25.11.2018

Patchwork to bardzo kreatywna gra, chyba najlepsza z logicznych, w którą ostatnimi czasy dane mi było zagrać ;) Fajnie, że w końcu gra dedykowana tylko dwóm osobom. Dużo trzeba się nakombinować, ale zasady są bardzo, bardzo prostu do wytłumaczenia.

Sylwia
01.06.2017

Świetna gra dla dwojga!

Karinka
25.11.2016

Strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o gry dla dwojga. Patchwork nie jest za trudna, ale też nie załatwa bo trzeba się trochę pogłowić. Oprawa graficzna bardzo przyciąga uwagę. Polecam!

Magdalena
25.07.2016

Kupiłam mojej przyjaciółce Patchwork na urodziny. I do dziś jest to nasza najlepsza gra :) Trzeba trochę pomyśleć w rozgrywkach, a zabawy przy tym co niemiara. Jeżeli lubicie dwuosobowe gry, których wydaje mi się, ze na rynku jest dość mało, to mega polecam.

Młody Giercownik
04.05.2016

Polecam

Jeśli wydaje wam się, że szycie kołder jest nudnym zajęciem, to mocno się zdziwicie! Jedna z najlepszych dwuosobowych gier logicznych ostatnich lat - mistrzostwo świata. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę - zapraszam i polecam ten produkt.

Tomasz Strojek
05.09.2015

Guziczkiiiiiiii!

Świetna gra! Kupiliśmy ją przy okazji z lepsza połówką i... oczarowała nas. Jest nieskomplikowana acz pozwala na naprawdę konkretne wytężenie umysłowe, zabawa w kołderkowego tetrisa strasznie wciąga, dla klimatu dokupiliśmy w pasmanterii mnóstwo guzików o różnych wielkościach określających walutę co dodatkowo buduje klimat. Lekka gra o niebanalnym podejściu do główkowania. Polecam i uważam, że grze się należy mocne 6!

Write your review!

Ähnliche Produkte