.

Patchwork

Wymagająca i satysfakcjonująca gra dla dwojga.

Oczekiwanie na dostawę
69.90
Quantity:


Patchwork polega na tworzeniu unikalnych wzorów, poprzez łączenie ze sobą niewielkich fragmentów tkanin w całość. Kiedyś metoda ta popularna była ze względu na możliwość całkowitego wykorzystania wszystkich pozostałości i strzępów materiału.

Akutalnie, ten sposób szycia uchodzi za trend w świecie mody, co w szczególności widać w propozycjach najsłynniejszych projektantów oraz artystów.

Gra polega na stworzeniu wyjątkowej kołdry z pasujących do siebie kawałków materiału – co jest znacznie trudniejsze niż się wydaje. Warto więc dobierać je starannie i pamiętać o tym, aby w zapasie posiadać dużą ilość guzików pozwalających na wykończenie i uatrakcyjnienie wyglądu kołdry.

Czas zabawy wynosi około 30 minut. Zwycięża gracz, który zarówno najbardziej kreatywnie jak iskutecznie ułoży w całość skrawki materiału.


Patchwork została wyróżniona przez społeczność BoardGameGeek tytułem najlepszej abstrakcyjnej gry, która pojawiła się na rynku w roku 2014.

W pudełku znajdują się:
– 33 łatki
– 5 łatek specjalnych
– 2 plansze graczy
– 50 guziczków
– 2 znaczniki czasu
– plansza czasu
– instrukcja
– specjalny żeton
– neutralny żeton

6

Data sheet

Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
1-6
Czas gry
do 20 min

Specific References

New product

The purchased games are shipped on the same or the next business day from the date of placing (paying for) the order (unless a different shipping time is indicated for a given product).

 

In order to speed up the execution of orders, please send a confirmation of the transfer.

 

Approximate delivery time (Poland):

Inpost Courier - 1-2 business days

Inpost Paczkomaty - 1-2 business days

 

Approximate delivery time (abroad):

DPD Courier - 2-5 business days (depends on country)

 

Account number for payments for orders:

Account for payments in EUR:

IBAN PL08 1140 2004 0000 3512 1251 1517

Account for payments in PLN:

79 1910 1048 2213 6280 1476 0001

 

Delivery costs 

Delivery costs (in EU):

DPD Courier - 50 zł for a parcel up to 10kg (for majority of countries)

Attention!

On request, we can add new countries to shipping and give the shipping price for them.

 

Delivery costs (in Poland):

Inpost Paczkomaty - 9,90 zł

Inpost Courier  - 11,90 zł

Inpost Courier (cash on delivery) - 18,90 zł

Attention!

For orders over PLN 400 and prepaid shipment in Poland is FREE.

Alina
2018-11-25

odstresowuje

Fajna, przyjemna gra na miły i spokojny wieczór. Zasady ma bardzo łatwe, ale zdarza się, że trzeba się nieźle nakombinować. Patchwork to planszówka typowo na odstresowanie, albo wtedy gdy nie ma sie czasu lub ochoty na jakieś bardziej wymagające pozycje.

Ida
2018-11-25

Patchwork to bardzo kreatywna gra, chyba najlepsza z logicznych, w którą ostatnimi czasy dane mi było zagrać ;) Fajnie, że w końcu gra dedykowana tylko dwóm osobom. Dużo trzeba się nakombinować, ale zasady są bardzo, bardzo prostu do wytłumaczenia.

Sylwia
2017-06-01

Świetna gra dla dwojga!

Karinka
2016-11-25

Strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o gry dla dwojga. Patchwork nie jest za trudna, ale też nie załatwa bo trzeba się trochę pogłowić. Oprawa graficzna bardzo przyciąga uwagę. Polecam!

Magdalena
2016-07-25

Kupiłam mojej przyjaciółce Patchwork na urodziny. I do dziś jest to nasza najlepsza gra :) Trzeba trochę pomyśleć w rozgrywkach, a zabawy przy tym co niemiara. Jeżeli lubicie dwuosobowe gry, których wydaje mi się, ze na rynku jest dość mało, to mega polecam.

Młody Giercownik
2016-05-04

Polecam

Jeśli wydaje wam się, że szycie kołder jest nudnym zajęciem, to mocno się zdziwicie! Jedna z najlepszych dwuosobowych gier logicznych ostatnich lat - mistrzostwo świata. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę - zapraszam i polecam ten produkt.

Tomasz Strojek
2015-09-05

Guziczkiiiiiiii!

Świetna gra! Kupiliśmy ją przy okazji z lepsza połówką i... oczarowała nas. Jest nieskomplikowana acz pozwala na naprawdę konkretne wytężenie umysłowe, zabawa w kołderkowego tetrisa strasznie wciąga, dla klimatu dokupiliśmy w pasmanterii mnóstwo guzików o różnych wielkościach określających walutę co dodatkowo buduje klimat. Lekka gra o niebanalnym podejściu do główkowania. Polecam i uważam, że grze się należy mocne 6!

Write your review!

Check also