.

XCOM Ewolucja

Pierwsze rozszerzenie

Oczekiwanie na dostawę
99,90 zł
Quantity:


Poza siłami obcych, szerzącymi panikę na wszystkich kontynentach, w grze pojawi się także EXALT – ludzka organizacja, która wykorzystuje zamęt siany przez inwazję obcych, aby wedrzeć się do bazy XCOM i zinfiltrować grupę u źródła. Technologia EXALT wprowadza nowe stany zagrożenia, wyzwania i kryzysy, z jakimi będą musieli się zmierzyć gracze.

 

Od momentu rozpoczęcia wojny drużyna XCOM poczyniła postępy w badaniach w swoich tajnych laboratoriach. Odkryto nową, pozaziemską substancję zwaną Meld, która przyczyniła się do wielu przełomowych osiągnięć na polu biomechaniki. Dzięki temu w arsenale XCOM pojawiła się nowa, potężna broń – Żołnierze MEC.

 

Zagrożenie EXALT

Paramilitarna grupa EXALT chce wykorzystać wojenny chaos, aby przejąć władzę nad światem. XCOM zostaje zmuszone do walki na dwóch frontach – inwazja obcych wciąż się nasila, a EXALT usiłuje zinfiltrować waszą organizację. Rozszerzenie Ewolucja wprowadza dwa nowe plany inwazji, które mogą zostać dodane do aplikacji towarzyszącej grze.

 


XCOM: Ewolucja wprowadza żetony EXALT, które reprezentują zagrożenie związane z podstępnymi działaniami niebezpiecznej organizacji. Wpływają one na różne zadania w grze, zwiększając poziom niebezpieczeństwa. Misje i zadania z oznaczeniem Niebezpieczny wymagają rzutu sześciościenną kością obcych z rozszerzenia, zamiast ośmiościenną kością z podstawowej wersji gry, co sprawia, że łatwiej o wynik równy lub niższy od wartości zagrożenia.

Odkrycie Meld

Tajemnicza substancja Meld w końcu pojawia się także w grze planszowej XCOM. Podobnie jak w grze komputerowej, badania nad Meld pomogą XCOM stworzyć najbardziej zaawansowaną broń i odkryć nowe technologie, dzięki którym osiągnie przewagę nad obcymi.

Siły XCOM zawsze zaczynają starcie z obcymi na niższym poziomie technologicznym i tylko od umiejętności adaptacyjnych drużyny i rozwoju badań zależy, czy będą miały szansę na zwycięstwo. Meld jest kluczowa dla tych dokonań, a dzięki rozszerzeniu XCOM: Ewolucja pojawi się teraz w grze planszowej w postaci żetonów i dodatkowych nagród za szybkie wypełnianie misji.

Odkrycie Meld pozwala naukowcom XCOM stworzyć elitarne jednostki Żołnierzy MEC. Te potężne oddziały składają się z wysoko wyspecjalizowanych żołnierzy, którzy znacząco zwiększają szanse na sukces w obronie bazy i wypełnieniu misji. Jednak te specjalne jednostki nie są dostępne od samego początku – gra wymaga od Głównego Naukowca znalezienia sposobu na stworzenie ich poprzez przeprowadzenie badań w nowym Laboratorium Cybernetycznym.

Ostatnia nadzieja ludzkości

To jeszcze nie koniec wojny. Wewnętrzny rozłam ludzkości może sprawić, że ostateczna bitwa przybierze zaskakujący obrót. Jak poradzicie sobie z dwoma wrogami naraz? XCOM musi stać się czymś więcej, niż był do tej pory. Wykorzystaj nowe zasoby i broń, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. XCOM ewoluuje.

 

Zawartość pudełka:

  • 1 instrukcja
  • 1 kość sześciościenna
  • 3 plastikowi Żołnierze MEC
  • 77 kart
  • 25 żetonów

 

0

Technische Daten

Wiek
od 14 lat
Liczba graczy
1-4
Czas gry
60-120

Besondere Bestellnummern

Neuer Artikel

Die gekauften Spiele werden am selben oder am nächsten Werktag ab dem Datum der Bestellung (Bezahlung) der Bestellung versandt (es sei denn, für ein bestimmtes Produkt wird eine andere Lieferzeit angegeben).

 

Um die Ausführung von Aufträgen zu beschleunigen, senden Sie bitte eine Bestätigung der Überweisung.

 

Ungefähre Lieferzeit (Polen):

Inpost Courier - 1-2 Werktag

Inpost Paczkomaty - 1-2 Werktag

 

 

Ungefähre Lieferzeit (im Ausland):

DPD Courier - 2-5 Werktag (abhängig vom Land)

 

 

Kontonummer für Zahlungen für Bestellungen:

Konto für Zahlungen in EUR:

IBAN PL08 1140 2004 0000 3512 1251 1517

 

Konto für Zahlungen in PLN:

79 1910 1048 2213 6280 1476 0001

 

Versandkosten

Versandkosten (in EU):

DPD Courier - 50 zł für ein Paket bis 10 kg (für die meisten Länder)

Beachtung!

Auf Anfrage können wir dem Versand neue Länder hinzufügen und den Versandpreis dafür angeben.

 

Versandkosten (in Polen):

Inpost Paczkomaty - 9,90 zł

Inpost Courier - 11,90 zł

Inpost Courier (Nachnahme) - 18,90 zł

Beachtung!

Für Bestellungen über 400 PLN und Prepaid-Versand in Polen ist KOSTENLOS.

Ähnliche Produkte