.

Dobble

Dobble, to niewielka gra, która potrafi rozkręcić każde spotkanie!

Versand in 24h
45,90 zł
Quantity:

Gra Dobble zapewnia wspaniała zabawę na kilka różnych sposobów. W dołączonej instrukcji gracze odnajdą opisy pięciu mini-gier. Największą popularnością cieszy się rozgrywka, podczas której jedna karta umieszczana jest na środku stołu, a pozostałe przekazywane są pomiędzy zawodników. Na ustalony wcześniej znak, gracze odwracają pierwszą kartę z góry ze swojej talii i próbują odnaleźć wspólny symbol z kartą wyłożoną na środku stołu. Dla utrudnienia, symbole te charakteryzują się różną wielkością, czasami sa przekręcone lub odwrócone. Pierwszy zawodnik, który odnajdzie ten sam symbol nazywa go głośno, kładzie swoją fiszkę na karcie znajdującej się na stole i zabawa zaczyna się od początku. Wygrywa osoba, która jak najszybciej pozbędzie się swoich kart.

Karty w Dobble są okrągłe i kolorowe. Przedstawiają rośliny, przedmioty, postaci, a także symbole, dlatego z pewnością zainteresują najmłodszych zawodników. Każda fiszka jest niepowtarzalna i cechuje ją tylko jeden wspólny punkt z inną.


Dlaczego akurat Dobble?

Dobble to idealna pozycja na spotkanie rodzinne, czy imprezę z przyjaciółmi. Gwarantuje dużo śmiechu i zabawy. Rozgrywki są dynamiczne i ekscytujące, a wytłumaczenie zasad zajmuje mniej niż minutę. Grę bez obaw zabierzecie w podróż, gdyż okrągłe karty zapakowane są w małą, poręczną puszkę.

0

Technische Daten

Wiek
od 6 lat
Liczba graczy
2-8
Czas gry
do 20 min

Besondere Bestellnummern

Neuer Artikel

Die gekauften Spiele werden am selben oder am nächsten Werktag ab dem Datum der Bestellung (Bezahlung) der Bestellung versandt (es sei denn, für ein bestimmtes Produkt wird eine andere Lieferzeit angegeben).

 

Um die Ausführung von Aufträgen zu beschleunigen, senden Sie bitte eine Bestätigung der Überweisung.

 

Ungefähre Lieferzeit (Polen):

Inpost Courier - 1-2 Werktag

Inpost Paczkomaty - 1-2 Werktag

 

 

Ungefähre Lieferzeit (im Ausland):

DPD Courier - 2-5 Werktag (abhängig vom Land)

 

 

Kontonummer für Zahlungen für Bestellungen:

Konto für Zahlungen in EUR:

IBAN PL08 1140 2004 0000 3512 1251 1517

 

Konto für Zahlungen in PLN:

79 1910 1048 2213 6280 1476 0001

 

Versandkosten

Versandkosten (in EU):

DPD Courier - 50 zł für ein Paket bis 10 kg (für die meisten Länder)

Beachtung!

Auf Anfrage können wir dem Versand neue Länder hinzufügen und den Versandpreis dafür angeben.

 

Versandkosten (in Polen):

Inpost Paczkomaty - 9,90 zł

Inpost Courier - 11,90 zł

Inpost Courier (Nachnahme) - 18,90 zł

Beachtung!

Für Bestellungen über 400 PLN und Prepaid-Versand in Polen ist KOSTENLOS.

Alan
24.07.2016

super

Idealna na imprezkę. Wymaga przede wszystkim spostrzegawczości i szybkiego refleksu. Zasady Dobble są mega proste, więc nie traci się czasu na tłumczenie nowym graczom. Gra warta świeczki ;)

Mirka
20.07.2016

3 x refleks

W Dobble liczy się refleks. Im szybciej znajdziesz tą samą rzecz na dwóch kartach, tym większą przewagę zyskasz nad przeciwnikami. Świetna gra, mnóstwo zabawy. W szczególności polecam do gry z dziećmi.

Olga
11.06.2016

polecam

Najlepiej gdy jest 5 lub więcej osób. Na wieczorku ze znajomymi Dobble sprawdzi się jak znalazł. Dynamiczna i energiczna, więc zapewni dużo emocji.

Marka
21.05.2016

Często do niej wracamy z przyjaciółmi. Gwarantuje +10 do spostrzegawczości. Czasami naprawdę trzeba nieźle wytężyć wzrok. Jeżeli lubicie szybkie i energiczne rozgrywki to Dobble jest dla Was idealne.

Anders
19.05.2016

zabawna

Mimo, że reguły Dobble sa banalne, to zabawy i tak jest co nie miara. W grze liczy się przede wszystkim czujność, więc trzeba się mieć na baczności, żeby pokonać swoich przeciwników. Fajna zarówno na imprezę jak i spotkanie rodzinne.

Łucja
29.04.2016

ok

Szybka i łatwa gra. Spokojnie można zagrać pod rząd kilkanaście rozgrywek, a i tak się nie nudzi. Zakup uważam za udany, bo gram zarówno z dziećmi jak i ze znajomymi. Każdemu się podobała :)<br />

Młody Giercownik
09.04.2016

Polecam

Genialna gra imprezowa i rodzinna zarazem, oryginalny pomysł i znakomite wykonanie, moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę, zapraszam.

Eryk
02.04.2016

dyszka

Daję dyszkę :) Zamówiłem do swojej kolekcji planszówek i muszę stwierdzić, że na imprezę nie ma chyba lepszej gry. Jak macie dużą paczkę znajomych, to dam sobie rękę uciąć, że w trakcie gry w dobble będzie się super bawi

Karo
27.02.2016

Krótkie rozgrywki, więc nie idzie się znudzić. Dobble jest doskonała jako przerywnik w grach logicznych, czy strategicznych, w których trzeba bardziej zmusić się do myślenia. Tu liczy się przede wszystkim spostrzegawczość. Lekko, przyjemnie i zabawnie ;)<br />

Sara
15.02.2016

super

Nie pamiętam już kiedy w trakcie grania uśmiałam się tak jak podczas gry w Dobble. Może być traktowana jako rozgrzewka przed trudniejszymi grami, albo rozrywka w trakcie imprezy. Suuper :)

Goblin
27.01.2016

dużo zabawy

Prosta i sympatyczna. Są tylko dwa wymogi, które należy spełnić. Po pierwsze być spostrzegawczym, a po drugie szybkim ;) Im więcej Was będzie, tym Dobble sprawi Wam większą frajdę.

Jacek
13.04.2015

Daję plusa

Dla tych, którzy wcześniej nic nie przeczytali o Dobble, zaskoczeniem może być krótka instrukcja obsługi i karty z obrazkami. No bo co z nimi robić? Po rozpoczęciu gry okazuje się, że na kilka minut (ok. 10) potrafi świetnie wciągnąć graczy, którzy muszą wytężać wzrok, aby znaleźć swoją parę.

Figo
07.04.2015

Dobble jest ok

Pierwsze atuty Dobble? Mała, podręczna, można ja wszędzie zabrać, ma proste zasady, jednoczy rodzinę, poprawia humor, rozluźnia. Mimo iż jest od 6 lat, to nawet nieco młodsi dają sobie radę z jej zasadami (sprawdzone ) No i uczy spostrzegawczości, co się przydaje w każdym wieku.

Małgorzata Barczyk
02.11.2014

FANTASTYCZNA

Gra jest FANTASTYCZNA ! Bardzo proste zasady, mega dużo śmiechu. A najlepsze jest to, że nawet nie zwracaliśmy uwagi na to kto wygrywa,a kto przegrywa, po prostu leciała kolejka za kolejką. I na dodatek od razu 3 moich znajomych zamówiło tą grę dla siebie :)

Edi
12.08.2013

Przezabawna

Dobble, to przezabawna gra. W dodatku tak prosta, że wystarczy 40 sekund, żeby wytłumaczyć zasady i zacząć grać. Idealny party game.

Write your review!

Vielleicht gefällt Ihnen auch

89,90 zł

Ähnliche Produkte