.

Czarne Historie

Zagadki kryminalne dla każdego!

Oczekiwanie na dostawę
35.70
Quantity:


Czarne historie to zestaw 50 elektryzujących, okropnych, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo mogły się wydarzyć. Tak naprawdę jest to gra, w której gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione.

 

Zestaw tworzący Czarne Historie Został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Stosowną oprawę graficzną, idealnie pasującą do klimatu Czarnych Historii, stworzył Bernard Skopnik.

 

Cała zabawa polega na tym, że na głos odczytuje się treść przedniej strony karty tak, aby poznali ją wszyscy uczestnicy. Następnie jeden gracz zostaje Mistrzem tajemnic, w związku z tym po cichu musi przeczytać treść znajdującą się na odwrocie karty, dowiadując się jak doszło do zdarzenia, które znają wszyscy. W tym momencie rozpoczyna się najlepsza część: śledztwo! Pozostali gracze wcielają się w role poszukiwaczy i muszą zadawać mistrzowi tajemnic pytania, które pozwolą im wydedukować jak doszło do opisanej sytuacji. Jednak muszą zadawać pytania w taki sposób, aby mistrz tajemnic mógł na nie odpowiedzieć tylko 'Tak' lub 'Nie'!

 

W tej grze nie ma przegranych, ani wygranych. Wszyscy bawią się wspólnie rozwiązując zagadki, które stawiają przed nimi karty wchodzące w skład zestawu. W pudełku z grą znajduje się 50 kart, a na każdej z nich przedstawiona jest jedna zagadka. Tak, więc uczestnicy zabawy mają 50 tajemnic do rozwiązania, co gwarantuje im długie godziny zabawy.


Zawartość opakowania:

  • 50 kart zagadek
  • instrukcja
0

Data sheet

Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
2-15
Czas gry
do 20 min

Specific References

New product

The purchased games are shipped on the same or the next business day from the date of placing (paying for) the order (unless a different shipping time is indicated for a given product).

 

In order to speed up the execution of orders, please send a confirmation of the transfer.

 

Approximate delivery time (Poland):

Inpost Courier - 1-2 business days

Inpost Paczkomaty - 1-2 business days

 

Approximate delivery time (abroad):

DPD Courier - 2-5 business days (depends on country)

 

Account number for payments for orders:

Account for payments in EUR:

IBAN PL08 1140 2004 0000 3512 1251 1517

Account for payments in PLN:

79 1910 1048 2213 6280 1476 0001

 

Delivery costs 

Delivery costs (in EU):

DPD Courier - 50 zł for a parcel up to 10kg (for majority of countries)

Attention!

On request, we can add new countries to shipping and give the shipping price for them.

 

Delivery costs (in Poland):

Inpost Paczkomaty - 9,90 zł

Inpost Courier  - 11,90 zł

Inpost Courier (cash on delivery) - 18,90 zł

Attention!

For orders over PLN 400 and prepaid shipment in Poland is FREE.

Balbin
2016-11-18

CIEKAWE

Zasad praktycznie nie trzeba tłumaczyć – dwa zdania wystarczą ;) Czarne historie to wyjątkowa gra karciana, na którą możęcie poświęcić tyle czasu ile chcecie. Zarówno opowieści jak i ilustracje są mega ciekawe. Gra wciągnie do zabawy wszystkich bez wyjątku, możecie być pewni.

Maurycka
2016-10-11

kreatywna

W Czarne historie w cale nie gra się tak szybko, jakby mogło się wydawać. Na niektóre historie czasami naprawdę trzeba poświęcić sporo czasu. Grałam zarówno z przyjaciółmi, jak i rodziną. W obu przypadkach bawiłam się wyśmienicie. Wyobraźnia działa na maksa.

Agatka
2016-03-18

Ja Czarne historie dostałam w prezencie. I to moja ulubiona gierka imprezowa. Jak przerobiliśmy z przyjaciołmi pierwszę edycję, to sięgnęliśmy po następny i kolejne ;) Z pewnością trzeba trochę wytężyć myślenie, ale w grupie znacznie łatwiej znaleźć rozwiązanie zagadek ;)

Write your review!

Check also